Nabídky volných pracovních míst

Vedoucí účetního oddělení

Hledáme do našeho kolektivu v Brandýse nad Labem:

Vedoucí finančního oddělení

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví, pomoc týmu ohledně zpracování faktur, měsíčních závěrek, zodpovědnost za vysoký standart odvedené práce, komunikace s auditory a daňovými poradci, s bankami a dalšími institucemi, stanovení pravidel a dohled nad řízením finančních rizik, reporting vrcholovému managementu a mateřské společnosti, strategické finanční plánování a controlling (sestavování rozpočtu, tvorba finančního plánu a jejich prezentace, sledování nákladovosti a kontrola jejich toku v souladu s plánem, správné nastavení vnitřních kontrolních mechanismů).

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Víceletá praxe na obdobné pozici
  • Znalost AJ podmínkou (odpovídající pozici)
  • Vynikající znalost účetnictví, daní, financí a dalších souvisejících oblastí
  • Výhodou znalost programu Navision / SAP
  • Nadstandardní znalost MS Office
  • Analytické myšlení
  • Silná osobnost s pozitivním přístupem
  • Samostatnost, pečlivost, odpovědnost, flexibilnost

Nabízíme:

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby, sleva na firemní výrobky, mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování

Těšíme se na Vaše CV.

Prosíme zasílejte na E-Mail (max. 4 MB).

Obchodní zástupce

Hledáme do našeho kolektivu

Obchodního zástupce

  • Hlavní činností bude prodej výrobku a prezentace značky, poskytování pravidelného servisu.
  • Rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, akvizice nových obchodních partnerů v regionu.
  • Budování dobrých vztahů se zákazníky založených na spolehlivosti.

Požadujeme:

  • Prodejní a obchodní dovednosti a zkušenosti ( minimálně 2 roky), praxe v B2B
  • SŠ/ÚSO vzdělání
  • Ctižádost, cílevědomost, časovou flexibilitu, týmového ducha
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Serióznost, příjemné a reprezentativní vystupování
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Výhodou znalost techniky
  • Loajalitu, spolehlivost a pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. 'B'
  • Znalost MS Office, CRM, B2B

Nabízíme:

  • Práci v malém kolektivu pro značku s dlouhou tradicí na trhu s elektrickým profesionálním ručním nářadím Metabo na českém trhu.
  • Nabízíme motivující ohodnocení vázané na výkony a zázemí stabilní rodinné firmy a kvalitní vybavení

Oblast působnosti obchodního zástupce:

  • severní Morava

Prosíme zasílejte na E-Mail (max. 4 MB).

Kontakt

METABO s.r.o.
Královická 1793
250 01 Brandýs nad Labem
IČ:25714490
DIČ:CZ25714490

Obchodní oddělení:
Tel.: 326 904 455
Fax: 326 904 456
e-mail: info@metabo.cz

Předváděcí technik  a technické poradenství:
Radek Peroutka

Tel.: 602 110 686
e-mail: radek.peroutka@metabo.cz

Technické oddělení:
Michal Kverka

Tel.: 602 423 337
E-mail: michal.kverka@metabo.cz

Servisní oddělení - opravy:
Pavlína Koukalová

Tel.: 326 904 457
E-mail: servis@metabo.cz

Servisní oddělení - náhradní díly:
Šárka Kučerová